Μαΐου 2017

Daily Archives: 9 Μαΐου 2017

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ 1ου ΕΠΑ.Λ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Με αφορμή την ολοκλήρωση της εκπαιδευτικής Δράσης που διοργάνωσε

ο Τομέας Υγείας , Πρόνοιας & Ευεξίας,  του τμήματος  Κομμωτικής Τέχνης , του 1ου ΕΠΑ.Λ. Βέροιας και του 1ου Εργαστηριακό Κέντρο Βέροιας σε συνεργασία με τον Πανελλήνιο Σύλλογο Γυναικών με Καρκίνο Μαστού ΄΄ Άλμα Ζωής΄΄  αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε το σύνολο των σχολείων της Βέροιας που συμμετείχαν στην εκπαιδευτική  δράση που πραγματοποιήθηκε  στα Εργαστήρια Κομμωτικής του  1ου Εργαστηριακού Κέντρου Βέροιας,   επίσης  τους Διευθυντές των Σχολείων ,  τους μαθητές -Δωρητές και τους γονείς τους, που ανταποκρίθηκαν  σε αυτή τη δράση  που δίνει το μήνυμα της αγάπης και της κοινωνικής προσφοράς  .

Τα σχολεία που συμμετείχαν είναι :

Δημοτικό Σχολείο Πατρίδας,    Δημοτικό Σχολείο Σταυρού,  Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου ,     9ο Δημοτικό Σχολείο Βεροίας,     Μουσικό Γυμνάσιο Βέροιας,

1ο ? 3ο -4ο -5ο Γυμνάσια Βέροιας,       Γυμνάσιο Καβασίλων ,     4ο – 5ο ΓΕΛ Βέροιας ,        μαθητές του 1ο ΕΠΑ.Λ. Βέροιας  ,      Πολίτες Δωρητές της Βέροιας .

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τον κο Σουλίδη Λάζαρο  (Δ/ντή του  Δημοτικού Σχολείου Πατρίδας) τους Δασκάλους , γονείς και μαθήτριες του Δημοτικού Σχολείου Πατρίδας    για τον χρόνο που αφιέρωσαν και για την διάθεσή τους να αγκαλιάσουν  την εκπαιδευτική δράση και να συνεισφέρουν ενεργά με την παρουσία τους σε αυτό, κάνοντάς το προσωπική τους υπόθεση.

Σας ευχαριστούμε που μας βοηθήσατε.

-Οι-

Διευθυντές